Twitter`da 25 Bin Karakterli Tweet Atmak Mümkün Hâle Geldi!

Twitter`da 25 Bin Karakterli Tweet Atmak Mümkün Hâle Geldi!

Twitter`da 25 Bin Karakterli Tweet Atmak Mümkün Hâle Geldi!

Twitter, 140 karakter sınırı ile başladığı yolculuğunda, zamanla bu sınırı arttırmaya başladı. İlk olarak 2017 yılında, bazı kullanıcılara 280 karakterlik tweet atma imkanı sunuldu. Şimdi ise Twitter, 25 bin karakterli tweet atma özelliğini test ediyor.

Bu yeni özellik, kullanıcıların daha uzun ve detaylı tweetler yazmalarına olanak tanıyacak. Ancak, bu özellik henüz tüm kullanıcılara sunulmadı ve sadece belirli bir grup tarafından test ediliyor.

25 bin karakterlik tweet atma özelliği, Twitter’ın daha fazla içerik üreticileri ve markalar için daha cazip hale gelmesini sağlayabilir. Bu özellik sayesinde, kullanıcılar daha uzun ve detaylı tweetler yazarak, daha fazla bilgi paylaşabilirler.

Ancak, bu özellik aynı zamanda Twitter’ın temel özelliklerinden biri olan kısa ve öz tweetlerin de önemini azaltabilir. Kullanıcılar, daha uzun tweetler yazarak, Twitter’ın hızlı ve anlık bilgi paylaşım platformu özelliğini kaybedebilirler.

Twitter, bu yeni özelliği test ederken, kullanıcıların geri bildirimlerini de dikkate alacak. Eğer kullanıcılar bu özelliği beğenirse, Twitter’ın bu özelliği tüm kullanıcılara sunması muhtemel olabilir.

Sonuç olarak, Twitter’ın 25 bin karakterli tweet atma özelliği, kullanıcıların daha uzun ve detaylı tweetler yazmalarına olanak tanıyacak. Ancak, bu özellik aynı zamanda Twitter’ın temel özelliklerinden birini de değiştirebilir. Twitter’ın bu özelliği tüm kullanıcılara sunup sunmayacağı ise henüz belli değil.

29.06.2023
711
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Kahraman.com
Kahraman.com
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?