Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Burada yer almayan soru ve sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Hangi tür işler yapıyorsunuz?

Kahraman A.Ş Yazılım, İnşaat ve Otomotiv
sektörlerinde her sektörde ayrı profesyonel ekibiyle her geçen gün projelerini, cirosunu ve iş gücünü artırmaktadır.

Müşterilerinize nasıl destek sağlıyorsunuz?

üşterilerimize telefon, e-posta veya canlı sohbet yoluyla 7/24 destek sağlıyoruz. Ayrıca müşterilerimize ürün kullanımı konusunda eğitim veriyoruz.

Ürünlerinizin fiyatları nasıl belirleniyor?

Ürünlerimizin fiyatları, ürünlerin içeriğine, fonksiyonalitesine, zaman ve insan kaynaklarına göre belirlenir. Ayrıca müşterilerimizin ihtiyaçlarını da göz önünde bulunduruyoruz.

Geliştirme sürecinde hangi teknolojileri kullanıyorsunuz?

Geliştirme sürecinde en son teknolojileri kullanıyoruz, örneğin Java, Python, React ve Angular gibi. Böylece müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmekteyiz.

Gelecekteki planlarınız nelerdir?

Sit corrupti et commodi consequatur reiciendis assumenda provident libero id sed reiciendis dolorem commodi dolores dolorem quibusdam itaque dolorem tempora repellendus occaecati fugiat rem non ut ullam consequatur corporis iste rerum hic dolorum inventore est adipisci aperiam accusamus sed dolorem consequatur sed doloremque et est earum sint quo itaque occaecati.

Ürünlerinizin güvenliği hakkında neler söyleyebilirsiniz?

rünlerimizin güvenliği bizim için en önemli konulardan biridir. Tüm ürünlerimiz en son güvenlik standardlarına uygun olarak geliştirilir ve periyodik olarak güncellenir. Ayrıca, müşterilerimizin verilerini koruyacak güvenli veri depolama yöntemlerini de kullanıyoruz. Güvenliği en üst seviyede tutmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Whatsapp
Kahraman.com
Kahraman.com
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?